Poptávkový formulář pro LOGO-JINAK

Jméno a příjmení*
Telefon*
E-mail*
Název společnosti
IČO
O jakou variantu mám zájem
Technika
Formát
Mám zájem o digitalizaci výsledného obrazu?
Chcete nám něco sdělit?

*Povinné pole

Mám zájem o objednávku kvalitní vstupní rohože s logem

Zajímá mě úprava mého loga do podoby obrazu*

* Povinné pole

Co s LOGEM-JINAK získáte?

  • Umělecký předmět

    Získáte ručně malovaný nebo kreslený umělecký předmět, který si po dodání můžete rovnou pověsit na stěnu.
  • Originální varianta loga

    Obraz je možné digitalizovat a novou verzi loga, kterou můžete používat pro speciální příležitosti. Například na hlavičkový papír nebo reklamní předměty.
  • Vylepšení pracovního prostředí

    Logo-jinak je nejen umělecké dílo, které ozvláštní vaši firmu, ale zároveň ctí i firemní značku. Obrazem tohoto typu dává firma najevo hrdost a svou originalitu.

Jak to probíhá?

Chceme, abyste byli spokojeni a abyste za své peníze získali jen to nejlepší. Proto pro vás připravujeme tuto exkluzivní službu a vždy k vám přistupujeme individuálně.

Tomu musí odpovídat i způsob objednávání. Tento poptávkový formulář slouží k navázání kontaktu a zjištění vašich základních požadavků. Na jeho základě vás kontaktujeme a probereme s vámi, co přesně byste si představovali.

V některých případech vás můžeme navštívit přímo ve vaši firmě a vytvořit pro vás to nejvhodnější řešení, které přesně zapadne do vašeho interiéru.

Po vytvoření nabídky, vám ji pošleme a počkáme na vaše odsouhlasení. Až po něm bude vaše objednávka kompletní a závazná. Zároveň po vašem potvrzení začne tvorba vašeho uměleckého díla LOGA-JINAK, které bude vytvořeno a odesláno nejpozději 14 dní od zaplacení.

 

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@logo-jinak.cz nebo volejte na +420 607 175 966.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.