Skládačka

Chcete, aby se vaše logo stalo uměleckým dílem, ale nemělo by se příliš lišit?

Zvolte úpravu ve stylu skládačky. V této variantě je logo tvořeno nepravidelnými tvary, které dohromady složí logo. Je možné zachovat barevnost loga, ale můžeme zvolit jiné barvy, nebo dát přednost černobílé variantě. 

Základní techniky:

Malba akrylovými barvami na plátno

Proměnit se může i Vaše logo

Kresba tuší či pastelem na výkres

Do výtvoru můžeme zapojit také okolí loga. A to tak, že i ono okolí bude tvořeno nepravidelnými tvary a logo z něj bude vystupovat. 

Logo může být nakresleno pastelem nebo tuší na výkresu, který bude následně zapaspartován. Nebo logo namalujeme na plátno, které je už natažené na vnitřním dřevěném rámu, který není potřeba jakkoli upravovat a po dodání ho jednoduše můžete rovnou pověsit na stěnu.

Co dostanu s logem ve stylu skládačky?

  • LOGO, jak ho znáte

    Tato varianta je ideální volbou pokud své logo máte opravdu rádi, ale chcete, aby se stalo uměleckým dílem a nebylo pouze překreslením vašeho klasického loga.
  • Konzervativní nápaditost

    Ačkoli toto zpracování logo pozmění, příliš se neliší od jeho běžné podoby. Tím dodá prvek originality, kterou určitě zaujme.
  • Možnost digitalizace

    Logo lze snadno zdigitalizovat a pak jej využít například na reklamní předměty, nebo dopisní papír pro speciální příležitosti.

Ceník

FormátCena *
A42 900 Kč
A35 900 Kč
A2 **9 900 Kč

Galerie:

* Poštovné ZDARMA. Ceny jsou bez DPH (DPH činí 21%).
** Digitalizace ZDARMA

Toto jsou základní formáty s cenou, od kterých se můžeme "odpíchnout". Formát rádi přizpůsobíme vašim požadavkům, ale díky tomuto názornému ceníku, máte představu o rámcové ceně vašeho LOGA-JINAK.